درباره

پارس دریم ParsDream مرجع تخصصی طراحی و گرافیک

به پارس دریم یکی از اولین سایتهای پیشرو در زمینه عکس و تصویر ، عناصر گرافیکی، منابع آزاد و آماده و سورس های طراحی در ایران خوش آمدید.

پارس دریم در سال 2002میلادی (1381شمسی) راه اندازی شد. هدف اولیه این وبسایت ایجاد منبعی شبیه سایتهای فروش عکس از جمله شاتراستاک Shutterstock ، کوربیس Corbis ، آی استاک فوتو Istockphoto ، فتوسیگ Photosig و نمونه های مشابه بوده،که با توجه به نبود مخاطب زیاد در سالهای اول در ایران ، در همان ابتدا با تغییر رویه به امر آموزش از طریق وب روی آورد. آموزش های گرافیک و وب و نرم افزارهای گرافیکی از آن جمله بود.

اما اکنون باتوجه به گسترش و پیشرفت اینترنت در ایران و نیاز فعلی به چنین منابعی مجددا به کار خود در این زمینه ادامه خواهد داد، و در حال حاضر پارس دریم با افتخار بسیار، با تعداد زیادی از مراکز فرهنگی و هنری و موسسات چاپ و تبلیغات سراسر کشور، افتخار همکاری فعال دارد.

امید است بتوانیم به هنرمندان و کاربران این سایت در زمینه های مختلف کمک کرده و از تجربیات و منابع هنری آنها در جهت تکمیل و بهبود کار سایت بهره مند شویم.
برخی از خدمات پارس دریم:

  • فروش اکانت اصلی سایتهای خارجی در زمینه های عکس و طرح، فوتیج و کلیپ های ویدیویی،موزیک و...
  • فروش عکس، ویدیو و موزیک از سایتهای اصلی نظیر شاتر استوک، کوربیس، استوک فوتو و ... به انتخاب کاربران
  • تهیه عکس و طرح و ویدیو در زمینه های مختلف و ارائه راهکارهای تبلیغاتی به کاربران و شرکتها و موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی(ایجاد لایتباکس در زمینه های درخواستی، جستجوی عکس و طرح و ویدئو)
  • فروش مجموعه عکس و طرح به صورت کپی روی هارد و DVD برای موسسات و آژانس های تبلیغاتی
  • آموزش و مشاوره در زمینه انتخاب تصاویر و منابع گرافیکی و آموزش طریقه استفاده از سایتهای خارجی در زمینه طراحی و گرافیک

روشنفکر کسی است که یک حرف ساده را به شیوه‌ای دشوار می‌گوید؛ هنرمند کسی است که یک حرف دشوار را به شیوه‌ای ساده بیان میکند. An intellectual is a man who says a simple thing in a difficult way; an artist is a man who says a difficult thing in a simple way.

مشاهده تصاویر بیشتر

ارتباط با ما 

 Tel: 031 950 150 21-24

8494 700 0921  Telegram

7285 206 0913 جهت تماس ضروری

ایمیل:

  Support[at]Parsdream.com

Webmaster[at]Parsdream.com

.تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.تمامی فعالیتهای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد

.Copyright 2002-2017 ParsDream Corporation www.ParsDream.com. All right reserved

Top