پشتیبانی پارس دریم
پشتیبانی آنلاین

قوانین سایت

 • پارس دریم یک سایت فروش عکس از منابع معتبر جهان میباشد و به کاربران حقیقی و حقوقی ایرانی خدمات و سرویس ارائه میدهد.


 • استفاده از خدمات عادی این وب سایت کاملا رایگان بوده و فقط به کاربرانی که ثبت نام کرده و در سایت عضو میباشند خدمات ارائه خواهد شد.در ضمن سیستم اصلی پشتیبانی این سایت بر روی نرم افزار تلگرام بوده و لذا مشتریان عزیز میبایست این برنامه را در سیستم و گوشی خود جهت استفاده کامل از خدمات سایت ، داشته باشند.


 • هر کاربر که به عضویت این وبسایت در می آید به این مفهوم است که با تمامی شرایط و مقررات این وبسایت موافق بوده و این سایت را از نظر حفظ حریم خصوصی ، مورد تایید خود قرار داده است. هر کاربر ملزم به مطالعه قوانین و تایید تمامی بندها قبل از هر گونه خرید یا فروش در این سایت میباشد،لازم به ذکر است این قوانین بصورت دوره ای تغییراتی دارد و لذا کاربران میبایست همواره این بخش را قبل از هرگونه فعالیت جدیدی کاملا مطالعه نموده و تایید نمایند.هر خرید و فروش در این سایت به منزله تایید و قبول تمامی قوانین سایت میباشد.

 • با توجه به سیستم واسطه ای این سایت هر کاربر بایستی توجه داشته باشد که در هر زمان ممکن است خدمات سایت اصلی خارجی مسدود یا بسته شود، لذا تمامی موارد پیش آمده بعداز چنین اتفاقات و اتفاقات مشابه به هیچ وجه به عهده سایت پارس دریم نبوده و نخواهد بود. پس از رفع عیب و رفع مسدودی و بازگشت سایت اصلی اعتبارات خریداری شده از سایت پارس دریم مجددا به روز و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 • در صورت بروز مشکلات ارزی و تحریمی سایت پارس دریم هیچ مسئولیتی نداشته و کاربری که در این سایت دارای اعتبار میباشد میبایست منتظر رفع تحریم یا مشکل ارزی و غیر ارزی بوجود آمده بوده و به هیچ وجه درخواست دریافت فایل و متریال و یا بهای آن را تا رفع نهایی مشکلات ننماید.

 • در صورت بروز مشکلات قهری از جمله تحریم و جنگ و شیوع و غیره... سایت پارس دریم هیچ مسئولیتی را متحمل نخواهد شد و طبق قوانین ایران عمل خواهد کرد.

 • در صورت تاخیر و موارد مشابه ، سایت پارس دریم در صدد ایجاد راهکار و حل مشکل برآمده و از راهها و سایتهای جایگزین استفاده میکند و کاربری که از این سایت اعتبار خریداری کرده ملزم به تایید راه معقول جایگزین بوده و هیچ ادعایی نخواهد داشت.

 • درصورتیکه تا 6 ماه همه راههای ارتباطی با سایتهای فروشنده متریال های گرافیکی و تصویری بسته بود و یا تامین اکانت و اعتبار از این سایتها برای شرکت پارس دریم غیر ممکن و یا با مشکل زیاد مواجه شد، خریدار میبایست از جایگزینهای معرفی شده از آرشیوهای موجود درخواست فایل نموده و به میزان پیشنهادی سایت از آرشیوهای موجود فایل دریافت نماید.در صورتی که مبالغ خرید از 10 میلیون تومان بیشتر بود و میزان زیادی نزد سایت اعتبار از مشتری باقیمانده بود، با توجه به شرایط مالی موجود،سایت تصمیم گیرنده روش عودت اعتبار به وسیله فایل یا آرشیو و یا نهایتا پول به مشتری خواهد بود.

 • کلیه تصاویر فروش رفته به صورت پکیج در این وبسایت فقط و فقط به شخص خریدار تعلق داشته و حق تکثیر از ایشان سلب شده است.بقیه خریدهای تکی در تلگرام متعلق به خود خریدار بوده و سایت ادعایی نسبت به آنها ندارد.


 • کاربران موظفند هرازگاهی شرایط و قوانین این وبسایت را در همین صفحه به دقت مطالعه نموده و از آن آگاه باشند.درصورتیکه تغییرات قوانین را مطالعه نکرده و اقدام به خرید نمایند هیچ مسئولیتی برعهده سایت نخواهد بود.


 • این وبسایت خود را بری از تمامی مظاهر غیر دینی و شرعی دانسته و همواره در صدد ترویج تفکر ملی-مذهبی در قالب مضامین هنری بوده و هست.درصورتیکه شخصی با سواستفاده از سیستمهای تلگرام و سایت، درصدد خریدهای غیرقانونی و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و مغایر باشرع اسلام، برآید در اولین فرصت پس از شناسایی توسط ادمینها حذف و بهیچ وجه دیگر قادر به ثبت نام و استفاده از این خدمات نخواهد بود،همچنین تمامی عواقب استفاده غیر مجاز از تصاویر ومتریالهای غیر قانونی ،متوجه استفاده کننده بوده و سایت پارس دریم هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

 • ساعات کار سیستم آنلاین سایت از ساعت 9 صبح تا 9 شب بصورت یکسره بوده و در ایام تعطیل دایر میباشد.

 • اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران این وبسایت به هیچ وجه در اختیار اغیار قرار نخواهد گرفت و کاربران دارای امنیت کامل از نظر حفظ حریم خصوصی میباشند.


 • تمامی مضامین استفاده شده در این وبسایت اعم از تصاویر، طرح ها و ... دارای اصالت بوده و از منابع معتبر و سایتهای اصلی تولید کننده چنین محتواهایی دریافت یا خریداری شده و میشوند و دارای شماره (ID) منحصر بفردی هستند که در سایت اصلی تولید کننده آن، نیز وجود دارد.

مشاهده تصاویر بیشتر


Top
اینستاگرام ما