پشتیبانی پارس دریم
پشتیبانی آنلاین

فروش نامحدود و پرداخت تدریجی

با سلام و درود به کاربران عزیز وب سایت پارس دریم
طرح ویژه فروش عکس های سایت شاتر استوک راه اندازی شده است.لطفا چند دقیقه از وقت گرانبهای خودتان را صرف مطالعه این طرح ویژه و استثنایی بفرمایید.
در این طرح شما با توجه به نیاز خود در طول ماه و سال، میتوانید با صرف هزینه ای مقرون به صرفه تر از بسته های معمول سایت، یک طرح خریداری نمایید. به این ترتیب که شما با اعلام میزان مصرف ماهیانه خود به قسمت پشتیبانی سایت، تقاضای ایجاد طرح پرداخت تدریجی و دریافت نامحدود تا سقف تعیین شده خود مینمایید. به عنوان مثال مصرف کننده ای که در ماه 50 عکس مصرف دارد با ارسال تیکت به پشتیبانی سایت(لطفا ابتدا ثبت نام فرمایید)، تقاضای ایجاد طرح پرداخت تدریجی مینماید که بلافاصله برای وی فاکتور منحصر به فردی برای مصرف هر ماه 50 عکس به مدت 12 ماه صادر میشود.
لازم به ذکر است که در این طرح شما محدودیت زمانی برای دریافت عکسها نداشته و نگران سوخت شدن میزان اعتبار باقیمانده خود نخواهید بود.به این صورت که اگر همین کاربری که 50 اعتبار دارد، 10 عدد اعتبار این ماه را استفاده نکند، 10 اعتبار باقیمانده وی به ماه بعد انتقال یافته و ماه بعد با پرداخت هزینه ثابت همان 50 عکس میتواند 60 (50+10) عکس دریافت نماید و در صورتیکه مجددا مانده اعتباری داشته باشد به ماههای بعدی انتقال یافته و هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهد کرد.
در این طرح کاربر ملزم به پرداخت هزینه 50 عکس در اول هر دوره میباشد و فاکتور وی در اول هر دوره اتوماتیک صادر شده و میبایست آنرا پرداخت نماید.
در صورتیکه فاکتور صادر شده تا 5 روز پرداخت نشود، میزان اعتبار باقیمانده سوخت شده و طرح وی باطل خواهد شد. و مجددا امکان درخواست برای وی نخواهد بود.
کاربری که در ماه به 50 عکس نیاز دارد،درصورتیکه یک ماه نیاز به درخواست بیشتری داشته باشد میبایست بسته طرح خود را به بسته بزرگتر ارتقاع داده(مثلا 60 عکس) و از آن پس هزینه بسته جدید را پرداخت نماید، ویا میتواند از بسته های سایت به صورت موقت خریداری نماید. 
این روال تا یکسال ادامه داشته و به صورت تدریجی هزینه ها از کاربر دریافت شده و در کل این مدت هیچ محدودیتی از نظر زمانی و تعداد برای دریافت عکسها نخواهد داشت.
مشاهده تصاویر بیشتر


Top
اینستاگرام ما