مجموعه تصاویر تخصصی در موضوعات مختلف:
پارس دریم مرجع تخصصی فروش عکس و اکانت
اولین وبسایت در زمینه فروش مستقیم عکس و اکانت از سایتهای عکس خارجی 
   

خرید مستقیم عکس و وکتور از بزرگترین منابع عکس جهان

شما میتوانید با عضویت در سایت پارس دریم و ارسال درخواست خود جهت ایجاد اکانت بصورت مستقیم و بدون واسطه از سایتهای آی استاک فوتوiStockphoto ، فتولیا Fotolia ، دریمزتایم Dreamstime ، وان تو تری آر اف 123RF ، گتی ایمیج Gettyimages ، گرافیک ریور Graphicriver ودیگر سایتهای معتبر عکس جهان، خرید انجام دهید.
به این صورت که ابتدا پلان های سایت های عکس را انتخاب کرده ودرخواستی در تلگرام یا پشتیبانی سایت ارسال می نمایید، ما براساس قیمت روز پیش فاکتور خرید اکانت مورد نظر را برایتان ارسال کرده و پس از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی و یا واریزکارت به کارت،مشخصات اکانت مربوطه از سایت اصلی برایتان ارسال می شود و شما بدون واسطه قادر خواهید بود از سایت اصلی، عکس و فایلهای وکتور خود را دریافت نمایید.
جهت فراگیری و یا مشاوره با کارشناسان ما با کلیک بر روی گزینه سایت مورد نظر خود در پایین صفحه اصلی سایت، میتوانید به سرعت تصاویر مورد نظر خود را در هر کدام از سایتهای تحت پشتیبانی سایت پارس دریم، یافته و خریداری نمایید.

لطفا پس از انتخاب و جمع آوری کد تصاویر مورد نظر خود در یکی از سایتهای زیر ، روی گزینه مورد نظر کلیک نموده و پس از مشاوره مستقیم با کارشناسان ما در تلگرام، کد تصاویر درخواستی خود را ارسال نموده و لینک فایلهای اصلی را دریافت نمایید. 

سایتهایی که توسط پارس دریم پشتیبانی می شوند:ارتباط با ما 

 Tel: 031 950 150 21-24

8494 700 0921  Telegram

7285 206 0913 جهت تماس ضروری

ایمیل:

  Support[at]Parsdream.com

Webmaster[at]Parsdream.com

.تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به پارس دریم.تمامی فعالیتهای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد

.Copyright 2002-2017 ParsDream Corporation www.ParsDream.com. All right reserved

Top