Parsdream Logo


تخفیف به مناسبت برگزاری نمایشگاه تهران  1  2

قیمتهای استثنایی ویژه نمایشگاه تهران
40% offer      پارس دریم مرجع تخصصی عکس
 

شما میتوانید با عضویت در سایت پارس دریم و ارسال درخواست خود جهت ایجاد اکانت بصورت مستقیم و بدون واسطه از سایتهای شاتر استاک،آی استاک فوتو،کوربیس و دریمز تایم خرید انجام دهید.و مجموعه ای از بهترین و به روز ترین عکسهای با کیفیت بسیار بالا را در مجموعه های گرافیکی خود داشته باشید.
همچنین امکان جدیدی در سایت قرار داده شده است تا کسانی که توان خرید یک اکانت بصورت کامل را ندارند و فقط به عکسهای محدودی نیاز دارند، بتوانند با جستجو در سایت های ذکر شده و ارسال کد عکس مورد نظر ،آنرا از سایت ما دریافت کنند.


 

         

 

به قسمت حساب کاربری رفته و اگر عضو سایت نیستید ابتدا ثبت نام کرده و در ناحیه کاربری تیکت و پیام خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت عملیات خرید شما انجام شود.

تعرفه های خرید از سایت شاتراستاکwww.Shutterstock.com

توجه:

با  رشد روز افزون فروشندگان عکس، و وجود مجموعه های بزرگ عکس در فروشگاههای اینترنتی، و استفاده از اصطلاحات و عبارتهای اغوا کننده توسط بسیاری از سایتهای فروشگاهی در زمینه فروش عکس های سایت شاتر استاک و نارضایتی بسیاری از مصرف کنندگان این مجموعه ها که معمولا اصل نبوده و پس از خرید ،خریداران متوجه تقلبی بودن مجموعه ها میشوند، سایت Parsdream امکان جدیدی ارائه کرده است که شما میتوانید به روز ترین عکسها را از سایت مزبور و یا سایتهای دیگر، دریافت کنید.

به این صورت که این عکسها به صورت مستقیم از سایت اصلی و بلافاصله دریافت میشوند و در اصل خود شما پس از جستجو در سایت اصلی و ارسال کد عکسهای درخواستی به سایت پارس دریم، آنها را دریافت میکنید.تفاوت خرید عکس از ما با بسیاری از فروشگاههای دیگرعکس، در این است که شما نیاز به خرید تمامی مجموعه ها ندارید و فقط تعداد محدود عکسی که در حال حاضر نیاز دارید را از سایت اصلی آن جستجو کرده و خریداری مینمایید. در اصل مزیت خرید به صورت تکی در این است که فقط عکس مورد نیاز در لحظه نیاز،خریداری میشود ونه یک مجموعه بسیار حجیم و بزرگ، که در آن بسیاری از عکسها بلا استفاده و یا تاریخ مصرف گذشته میباشند.

البته از آنجایی که در دنیای اینترنت غالباً راهکارهای ناب که توسط یک سایت ارائه میشود، به زودی و بلافاصله کپی شده و بقیه سایتها نیز شروع به ارائه آن میکنند، توجه داشته باشید که در این عرصه وب سایت پارس دریم مدت زمان زیادی فعالیت داشته و با برقراری ارتباط مناسب با مشتریان خود، توانسته است اعتماد و رضایت کامل آنها را جلب کند. و در این عرصه اولین سایتی باشد کهفروش اکانت و فروش به صورت تکی از سایتهای عکس خارجی را ارائه میدهد.

در زیر تعرفه های خرید عکس سایت شاتر استاک را مشاهده کنید:

*خرید 5 عکس به ازاء هر عکس مبلغ 3800 تومان--- مبلغ نهایی فاکتور 19.000 تومان 

خرید 10 عکس به ازاء هر عکس مبلغ 2900 تومان--- مبلغ نهایی فاکتور 29.000 تومان  (پس انداز شما 7000 تومان)

خرید 20 عکس به ازاء هر عکس مبلغ 2500 تومان--- مبلغ نهایی فاکتور 50.000 تومان  (پس انداز شما 8000 تومان)

خرید 50 عکس به ازاء هر عکس مبلغ 2000 تومان--- مبلغ نهایی فاکتور 100.000 تومان  (پس انداز شما 25000 تومان)

جهت خرید های خاص و تعداد بیشتر پس از ثبت نام در سایت درخواست های خود را ارسال نمایید. 

پس از ارسال درخواست شما، ظرف مدت زمان کوتاهی فاکتور شما صادر شده و بعد از پرداخت آنلاین از درگاه امن بانک ملت و پارس پال، شما میبایست کدهای مورد نیازتان را در قسمت ارسال کد وارد نموده و ظرف مدت زمان کوتاهی (12ساعت تا 48 ساعت)، عکس ها را در بزرگترین سایز موجود که در سایت شاتر استاک ارائه شده است، از ما دریافت کنید. ارسال عکسها در صورت لزوم از راههای ایمیل (جهت ارسالهای فوری) ، FTP (جهت تعداد بالا) و یا از طریق پستی امکانپذیر میباشد.*خرید کمتر از 5 عکس در حال حاضر امکانپذیر نمیباشد.

  • تست
زیر بخشهای سایت
فروش اکانت
...................................
...................................
...................................

ارتباط با ما 

email to us
SMS: 5000 28 10010

Copyright 2002-2015 ParsDream Corporation www.ParsDream.com. All right reserved.